mobil sohbet siteleri

mobil sohbet siteleri

İstanbul’da yaşayanlara müjde, Türkiye’nin mobil sohbet siteleri ve mekanı olan sitemiz ve burada bulunan görüntülü +18 sesli mobil chat odaları güncellendi.

Web sayfamızın tüm içeriğinin güncellenmesi ile birlikte görüntülü sohbet odalarımızda değişti. Bu yenilikler arasında, web kamerası görüntü kalitesi ve ses kaliteside değişiklikler yaptık. Şu anda siz mikrofonda konuşurken, karşı tarafdaki insanlara daha kaliteli bir ses gönderme olanağına sahipsiniz, ve web kamerası açtığınız zaman, karşı taraftaki kişiler sizi daha net görme olanağına sahip.

Bizim buradaki tek amacımız, buraya gelen kullanıcılarımızın kaliteli bir ortam içerisinde sohbet etmelerini sağlamaktır. Eğer bütün kullanıcılarımıza huzur ve güven, ortamı burada sağlanıyorsa mutlu bizlere.

Konu sesli chat odaları olunca, hemen mardin’de yaşayan çok değerli dostum “Eylem” aklıma geldi. Sitemiz ilk açıldığı zaman, Mardin’de yaşayan değerli dostumun bana çok büyük yardımı olmuştu. İlk Sesli Chat sitesini kurduğumuzda operatör sistemli 3 oda almıştık, ingilizcem olmadığından dolayı, Eylem bana tercümanlik yapmişti. Değerli dostum Eylem ile hala İnstgram üzerinden görüşüyorum, bana yaptığı iyliği asla unutmam.

+18 Kameralı sesli chat sitesi mobiltutku.com

Yazar: admin

Görüntüleme: 91 defa

Kategori: Mobil Chat Siteleri, Mobil Sesli Siteler, Mobil Siteler, Mobil Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 23 Mayıs 2023

Cevap bırakın